• تاریخ : ۱۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: با توجه به جدیدترین شایعات منتشر شده درباره آیپدهای جدید شرکت اپل، به نظر می‌رسد که این محصولات به تکنولوژی Face ID که قبلا روی آیفون ۱۰ به کار رفته بود، مجهز شده‌اند. اطلاعات جدید با بررسی سیستم عامل iOS 11.3 به دست آمده هست که در آن به ساخت آیپد مدرن با ویژگی Face ID اشاره شده هست.
 آیپدهای جدید Face ID خواهند داشت

شرکت اپل قبلا از نام آیفون مدرن برای آیفون ۱۰ استفاده کرده بود و اگر همین منتقل را دنبال کنیم، به احتمال زیاد آیپد مدرن به معنی آیپد به همراه تکنولوژی Face ID خواهد بود. البته هنوز نمی‌توانیم درباره این موضوع خیلی دقیق و اطمینان صحبت کنیم؛ اما شایعه این اتفاق بارها منتشر شده هست. بعید نیست که اپل بخواهد سنسور تشخیص اثر انگشت را از روی آیپدهای جدید حذف کند تا بتواند صفحه نمایش بزرگ و کم حاشیه‌ای روی آن‌ قرار دهد. این احتمال هم وجود دارد که اپل در آینده از تکنولوژی Face ID روی مک‌بوک‌ها و آی‌مک‌های جدید هم استفاده کند.

تکنولوژی تشخیص چهره در حال حاضر روی آیفون ۱۰ وجود دارد، اما شرکت آنر همچنین تکنولوژی را روی گوشی آنر V10 هم قرار داده هست. گفته شده در سال ۲۰۱۸ گوشی‌های اندرویدی بیشتری به این تکنولوژی مجهز می‌شوند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما