• تاریخ : ۲ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

فرهنگی

سیدمهدی میرفخرایی تهیه کننده «افسانه گل آباد» قصد دارد این اثر سینمایی را آذرماه روی پرده ببرد.

سیدمهدی میرفخرایی تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اکران فیلم سینمایی «افسانه گل آباد» به کارگردانی محمدرضا عباس نژاد گفت: با توجه به اینکه «افسانه گل آباد» یک فیلم موزیکال هست در نظر داریم این اثر را در آذرماه به نمایش عمومی بگذاریم البته ما سال گذشته با یک شرکت پخش برای اکران آن به نتیجه رسیده بودیم اما با توجه به اینکه می خواستیم «افسانه گل آباد» در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان باشد و اینکه برگزاری این جشنواره در دوره ای دچار خلل شد بر همین اساس این فیلم را اکران نکردیم و در این دوره از جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشتیم. ضمن اینکه ما حمایت آموزش و پرورش را هم داریم و به همین علت می خواهیم «افسانه گل آباد» را در فصل مدارس اکران کنیم.

وی با اشاره به فعالیت های جدید خود بیان کرد: به تازگی نگارش فیلمنامه دیگری در حوزه کودک و نوجوان را به پایان رسانده ایم و هفته بعد برای اخذ پروانه ساخت اقدام می کنیم، این را هم باید بگویم که نگارش این فیلمنامه را محمدرضا عباس نژاد بر عهده داشت و در نظر داریم یک بار دیگر با همدیگر همکاری کنیم.

میرفخرایی بیان کرد: هرچند «افسانه گل آباد» یک اثر تمام موزیکال بود اما فیلم جدیدمان به طور کامل موزیکال نیست و قصه های تاریخی را روایت می کند، ضمن اینکه نکات آموزشی و اخلاقی زیادی دارد.

این تهیه کننده در پایان اظهار کرد: این اثر موضوعات مختلف را در دهه های مختلف به تصور می کشد و در صورت گرفتن پروانه ساخت، در آذرماه فیلمبرداری آن را شروع می کنیم.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما