• تاریخ : ۲۱ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: بدون شک جیمز باند یکی از بزرگترین مجموعه فیلم‌هایی هست که در جهان تا به حال ساخته شده هست. نقش شخصیت مرکزی این مجموعه هم توسط تعدادی از بازیگرهای مشهور و محبوب تاریخ سینما ایفا شده هست. در سال ۲۰۱۵ حق پخش شرکت سونی با پخش آخرین فیلم از این مجموعه (Spectre) به پایان رسید و حال شرکت‌هایی مثل برادران وارنر، اپل و آمازون به دنبال خرید حق پخش این فیلم هستند.

 

 اپل و آمازون به دنبال شکار جیمز باند

ظاهرا آمازون و اپل هم حاضرند به اندازه برادران وارنر برای در اختیار گرفتن حق و حقوق مربوط به این فیلم پول پرداخت کنند.

در عین حال گفته شده که شرکت‌هایی مثل یونیورسال، فاکس و سونی هم به دنبال در اختیار گرفتن حق پخش این فیلم هستند. ظاهرا در میان شرکت‌های مذکور سونی و برادران وارنر ماجرا را با شدت بیشتری دنبال می‌کنند.

حال پای اپل و آمازون هم به این ماجرا باز شده. در این شرایط بعضی از کارشناسان معتقدند حضور این دو شرکت صرفا به قصد تلاش برای در اختیار گرفتن حق پخش این آثار نیست بلکه اپل و آمازون سعی دارند به شکلی روی کل این مجموعه اثر بگذارند یا کلیت آن را در اختیار بگیرند. گفته شده این مجموعه فیلم در حدود ۲ تا ۵ میلیارد دلار ارزش دارد.

هنوز به شکل رسمی تایید نشده که کدام شرکت به بستن قرارداد نزدیک‌تر هست اما با رسیدن به زمان آغاز تولید جیمز باند جدید که نباید خیلی هم طول بکشد، خبرهای دقیق‌تری درباره شرکتی که حق پخش این اثر را در اختیار گرفته خواهیم شنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما