• تاریخ : ۱۴ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

ستایش, ستایش قریشی, قتل ستایش, تجاوز به ستایش, حکم قاتل ستایش, اعدام قاتل ستایش, قاتل ستایش قریشی, اعدام امیر حسین, اعدام امیرحسین, اعدام قاتل ستایش قریشی, اجرای حکم قاتل ستایش, تصویر قاتل ستایش, تصویر اعدام قاتل ستایش, اعدام امیرحسین قاتل ستایش, امیرحسین قبل اعدام, قاتل ستایش قبل از عدام, خانواده ستایش, ماجرای ستایش, ماجرای قتل ستایش, واکنش به اعدام قاتل ستایش, بازیگر زن, واکنش بازیگران به اعدام قاتل ستایش, لیلی رشیدی, واکنش لیلی رشیدی به اعدام قاتل ستایش, بخشش قاتل ستایش, درخواست بخشش قاتل ستایش,

بازیگر زن درباره اعدام قاتل ستایش چه گفت؟ | لیلی رشیدی به اعدام قاتل ستایش قریشی واکنش نشان داد. بازیگر زن مشهور سینما و تئاتر در متنی از خانواده ستایش درخواست کرد که امیرحسین را ببخشند. لیلی رشیدی نوشت: ما مقصریم که امیرحسین‌ها درگیر چنین اتفاقاتی می‌شوند و نتیجه آن می‌شود ستایشی که دیگر نیست.

بیشتر بخوانید: آخرین حرف های قاتل ستایش .
بیشتر بخوانید: ناگفته های امیرحسین قاتل ستایش .
بیشتر بخوانید: چه کسی جلوی اعدام قاتل ستایش را گرفت؟
بیشتر بخوانید: ناگفته های تجاوز و قتل ستایش قریشی .

با انتشار خبر اعدام امیرحسین در زندان رجایی‌شهر، در کنار وکیل مدافع امیرحسین که نامه‌ای به مادر ستایش نوشت و از او خواست امیرحسین را ببخشد، لیلی رشیدی، بازیگر کشورمان هم به اعدام این پسر واکنش نشان داد.
لیلی رشیدی در این یادداشت نوشته هست: «اتفاق تلخی که برای ستایش قریشی افتاده و ضربه‌ای که به خانواده او وارد شده قابل چشم‌پوشی و نادیده‌گرفتن نیست، اما باید درنظر بگیریم که امیرحسین هم کودک هست و قربانی محیط و جامعه شده هست. در همین میان، پیوستن ایران به کنوانسیون حقوق کودک به این معنی هست که ایران ملزم به رعایت قانون و قصاص نکردن امیرحسین هست. البته اعدام‌نشدن امیرحسین به این معنی نیست که رنج خانواده مقتول فراموش می‌شود. قطعا ضربه‌ای که به خانواده ستایش و همچنین جامعه وارد شده، قابل چشم‌پوشی نیست ولی باید این مسأله را درنظر بگیریم اشتباهی که امیرحسین مرتکب آن شده، تحت‌تأثیر اتفاقات بیرون هست. محیطی که امیرحسین در آن بزرگ شده، نظام آموزشی، تربیت خانوادگی و… عواملی که به هر نحو کودکان و ازجمله امیرحسین را نادیده گرفته، دلیلی بر بروز چنین اتفاقاتی هست. درواقع ما مقصریم که امیرحسین‌ها درگیر چنین اتفاقاتی می‌شوند و نتیجه آن می‌شود ستایشی که دیگر نیست. ما مقصریم که با بی‌توجهی به کودکان و در نظر نگرفتن حقوق‌شان، آنها را تبدیل به متجاوز و.. می‌کنیم. درنهایت امیدوارم روزی برسد که کودکان قصاص و قربانی محیط و جامعه نشوند.»

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما