• تاریخ : ۲۸ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

کتاب و اندیشه,نمایشگاه کتاب

اداره کل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی به منظور ارتقای حضور ناشران در نمایشگاه‌های خارجی کتاب نشست‌های تخصصی برگزار می‌کند.

به گفته ایلنا، اداره کل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در راستای اهداف دبیرخانه طرح حمایت از ترجمه و انتشار کتاب ایرانی(گرنت)، و با هدف ارتقاء کیفی و حضور هدفمند اصحاب نشر در نمایشگاه‌های کتاب خارج از کشور نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌کند.

موضوعات این نشست‌ها و کارگاه‌ها عبارتند از: اهمیت و ابعاد فرهنگی و اقتصادی شرکت در نمایشگاه‌های خارجی کتاب، آشنایی با نمایشگاه‌های کتاب خارج از کشور، آشنایی با نشر سایر کشورها، دیپلماسی فرهنگی مبتنی بر کتاب و نشر، کنوانسیون برن و کپی رایت، شیوه تنظیم قراردادهای تبادل رایت و ابعاد حقوقی آن، نقش و جایگاه آژانس‌های ادبی در ایران و جهان، آشنایی با طرح گرنت ج.ا.ایران و  طرح‌های حمایتی سایر کشورها.

بر اساس این گفته، علاقه‌مندان برای ثبت برای حضور در این کلاس‌ها فرصت دارند حداکثر تا تاریخ ۱۵ دی ماه سال جاری با شماره تلفن ٨٨۳۱٨۶۵۵ (سرکار خانم پرورش) تماس حاصل نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتیhttps://majame.farhang.gov.ir/fa/home مراجعه کنند.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما