• تاریخ : ۱۷ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

پرموترین دختر دنیا ازدواج کرد + تصویر های این دختر پس از تغییر چهره

تصویر پرموترین دختر دنیا

ازدواج پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باور نکردنی این دختر

پرموترین دختر دنیا که صورتش پر از مو هاي زائد شده بود اینبار تمام این موها را تراشید تا چهره واقعی اش پدیدار شود. پرموترین دختر دنیا با چهره اي وحشتناک که رکوردی به اسم خود در کتاب گینس ثبت کرده بود بعد از ازدواج با پسری مهربان به زندگی امیدوار شد.

پرموترین دختر دنیا ازدواج کرد + تصویر های این دختر پس از تغییر چهرهدختر نوجوانی که رسما پرموترین دختر دنیا اسم گرفته هست ازدواج کرد و زندگی تازه اي شروع کرد.پرموترین دختر دنیا ازدواج کرد + تصویر های این دختر پس از تغییر چهره

ازدواج چهره پرموترین دختر دنیا را تغییر داد

سوپاترا ساسوفان اهل بانکوک ۷ سال پیش به علت داشتن چهره اي وحشتناک و پرمو نامش را در کتاب رکورد های گینس ثبت کرد رکوردی که به علت حالات ناراحت کننده به اسم او ثبت شده بود زندگی طبیعی اش را مختل کرد تا جاییکه دیگر هیچ تلاشی برای درمان نمی‌کرد و از ادامه راه بهبودی اش دلسرد شد.

 

این دختر مبتلا به نوعی سندرم دچار رویش غیرطبیعی مو در صورتش بود ، حالات ظاهری او دیگران را از او دور میکرد ودر زمان مدرسه و محیط هاي عمومی غالباً اطرافیان رفتار طبیعی با او نداشتند . این دختر در سن ۱۷ سالگی بالاخره توسط پسری جوان مورد محبت قرار گرفت و از تنهایی رها شد.

 

پسر جوان با مهربانی و نگاه متمایز به سوپاترا وی را روز به روز به سوی خوشبختی واقعی می کشاند تا جاییکه باردیگر این دختر پرمو انگیزه به ظاهر خود میرسد و موهایش را مرتب کوتاه می‌کند.

پرموترین دختر دنیا ازدواج کرد + تصویر های این دختر پس از تغییر چهرهتصویر پرموترین دختر دنیا درکنار همسرش

همچنین بخوانید :

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما