• تاریخ : ۲۱ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

فرهنگی

برنامه «پشت صحنه» که به کارگردانی فرزام محبی در ساعات مختلفی از روز از شبکه آی فیلم پخش می شود قرار هست از این پس بیشتر به سراغ آثار تئاتری برود.

به گفته خبرنگار مهر، «پشت صحنه» برنامه‌ای تولیدی هست که در شبکه آی فیلم به معرفی پشت صحنه آثار نمایشی در قالب های مختلف می پردازد.

«پشت صحنه» به کارگردانی فرزام محبی و با اجرای پارسا کجوری در مدت زمانی نزدیک به ۱۰ دقیقه و به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی ساخته می شود و تاکنون به معرفی فیلم ها، سریال ها و انیمیشن ها می پرداخته هست.

عوامل این برنامه به تازگی با سیاست گذاری جدیدی تئاترهای مختلفی را که در سالن های کشور اجرا می شود نیز معرفی کرده و همزمان با تمرین و یا اجرای این تئاترها به پشت صحنه آنها رفته و برنامه ای در قالب یک مستند گزارشی تولید می کنند.

این سیاست برنامه «پشت صحنه» در راستای اهمیت قایل شدن برای هنر تئاتر هست و اینکه بتواند ذایقه مخاطبانش را علاوه بر فیلم و سریال ها به تئاتر نیز نزدیک کند.

در این راستا برنامه «پشت صحنه» تاکنون با عوامل نمایش هایی چون «آرتور اویی» و «نماینده ملت» به گفتگو پرداخته و قرار هست بعد از این باکس بیشتری را در اختیار تئاترها قرار دهد.

«پشت صحنه» که در واحد تولید و هنری شبکه آی فیلم تولید و در ساعات مختلفی از روز پخش می شود به کارگردانی و تهیه کنندگی فرزام محبی به پخش می رسد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما