• تاریخ : ۱۳ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

وب سایت جی اس ام – علی دلبخواه: پورشه، نسل جدید شاسی بلند موفق خود یعنی کاین را معرفی کرد که قدرت بیشتر و فضای بار بزرگ‌تر، از ویژگی‌های آن هستند.

 

  پورشه کاین 2019 معرفی شد؛ نماد زیبایی و شکوه

پس از انتشار تصاویر جاسوسی و مخفیانه متعدد، نسل جدید پورشه کاین در کشور آلمان معرفی شد. نسل سوم شاسی بلند کمپانی آلمانی پورشه، ظاهر جدیدی دارد و فضای داخلی آن هم بزرگ‌تر هست در حالی که وزن آن کاهش را تجربه کرده.

 

 پورشه کاین 2019 معرفی شد؛ نماد زیبایی و شکوه

کاین، یکی از مهم‌ترین خودروهای حاضر در کمپانی پورشه به شمار می‌رود که از سال ۲۰۰۲ در بازار حضور دارد. از آن زمان تاکنون، کاین در مجموع ۷۶۰ هزار واحد به فروش رفته که نیم میلیون از آن، مربوط به نسل دوم هست که در کشور ما هم فروش خوبی را تجربه کرد. برای مثال، خوب هست بدانید که نسخه شماره «یک میلیون» از پورشه ۹۱۱ همین چند ماه پیش از خط تولید خارج شد در حالی که این خودرو، سالیان سال هست که به دست مشتریان می‌رسد.

 

 پورشه کاین 2019 معرفی شد؛ نماد زیبایی و شکوه

طراحی ظاهری کاین ۲۰۱۹، یک قدم رو به جلو محسوب می‌شود که با وجود جلو پنجره جدید و چراغ‌های عقب، حالت افقی بیشتری پیدا کرده هست. کاین، بیشتر با شکل چراغ‌های جلو شناخته می‌شود اما کاپوتی که موتورهای قدرتمندی را در خود گنجانده و نیز، یک اسپویلر در عقب، از دیگر ویژگی‌های مهم ظاهری آن هستند. چراغ‌های عقب به هم متصل هستند و شکل این چراغ‌ها، طراحی ۹۱۱ و نیز نسل جدید پانامرا را تداعی می‌کنند.

 

 پورشه کاین 2019 معرفی شد؛ نماد زیبایی و شکوه

فاصله محوری این پورشه مانند نسل قبلی ۲۹۰ سانتی متر هست اما طول کلی بدنه با افزایش ۷٫۶ سانتی متری، اکنون به ۴۹۳ سانتی متر رسیده هست. افزایش ابعاد خارجی، به افزایش فضای داخلی منجر شده به شکلی که فصای بار تا ۱۵ درصد افزایش یافته هست و اکنون فضای بار، ۷۷۰ لیتر جای دارد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما