• تاریخ : ۲۸ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : آسیان

موسیقی و هنرهای تجسمی,گالری هفت ثمر,چاپ دستی‌های ده هنرمند بر روی دیوار گالری هفت ثمر,نمایشگاه چاپ دستی چارسو

نمایشگاه چاپ دستی «چارسو» جمعه ۳۱ شهریور در گالری هفت ثمر افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه که المیرا میرمیران آن را گردآوری کرده هست حدود ۴۰ اثر از ده هرمند در تکنیک‌های مختلف چاپ دستی به نمایش درمی‌آید.

به گفته ایلنا، نمایشگاه چاپ دستی «چارسو» جمعه ۳۱ شهریور ماه در گالری هفت ثمر افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه که المیرا میرمیران آن را گردآوری کرده هست حدود ۴۰ اثر از ده هرمند در تکنیک‌های مختلف چاپ دستی به نمایش در می‌آید.

میرمیران درباره فعالیت کارگاه چاپ دستی چارسو و چگونگی برگزاری این نمایشگاه می‌گوید: کارگاه چاپ چارسو از سال ۱۳۸۳ با همکاری اساتید و دانشجویان تجسمی آغاز به کار کرد.

این کارگاه موازی با برگزاری نمایشگاه‌های گروهی از ۱۳۹۰، بعد از هر دوره آموزشی یک ساله، فعالیت نمایشگاه‌های آموزشی را با هدف افزایش انگیزه در هنرمندان تجسمی و توجه به اهمیت آموزش آغاز کرد.

اینک مرکز فرهنگی هنری چارسو، ششمین نمایشگاه آموزشی خود را به منظور تداوم حرکت گروهی، ارتقاء کیفیت بصری و تکنیکی و روند طراحی از ایده تا اجرا، برگزار می کند.

آوا افشاری، آیدا پاشاخانلو، مهدیس توکل، آناهیتا داراب بیگی، دانا دهقان، مهتاب دهروان، سپیده صیاد دریابخش، راضیه قربان‌نژاد ، آدنا میرزاخانیان و الهه نشاط هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

این نمایشگاه روز ۳۱ شهریور در گالری هفت ثمر افتتاح می‌شود و تا ۱۲ مهر همه روزه از ساعت ۴ تا ۸ میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی هست.

گالری هفت ثمر در خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه پنجم، شماره ۸ واقع شده هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما